Všechny kategorie
EN

Industry News

Jsi tady : Domů>Novinky>Industry News

Kašmírový trh 2020. únor 19

Čas: 2020-03-25 Hity: 36

„Společnost J.Crew oznámila, že 100 procent všech kašmírových svetrů a kusů oděvů z nově spuštěné kolekce jaro 2021 a dále bude vyrobeno z kašmíru s certifikací The Good Cashmere Standard (GCS). J.Crew je mezinárodně uznávaný maloobchodní prodejce dámského, pánského a dětského oblečení, obuvi a doplňků.

Standard Good Cashmere Standard (GCS) byl vyvinut neziskovou organizací Aid by Trade Foundation (AbTF), jejímž cílem je zlepšit životní podmínky kašmírových koz, život zemědělců a zemědělských komunit a životní prostředí, ve kterém žijí. Prostřednictvím partnerství se společností GCS je společnost J.Crew nejen schopna zaručit udržitelný dodavatelský řetězec kašmíru, ale může také zajistit úplnou sledovatelnost certifikovaných kusů kašmíru, uvedl J.Crew.

J.Crew také oznámila, že rozšiřuje své partnerství s Aliancí pro udržitelné vlákna (SFA), aby zmocnila pastevky v Mongolsku ke zlepšení jejich ekonomického a sociálního postavení. SFA podporuje udržitelnou produkci kašmíru, minimalizuje dopad na životní prostředí, zajišťuje vysoké životní podmínky zvířat a chrání živobytí pastevců. Podle J.Crew bude SFA v rámci svého víceletého programu s J.Crew podporovat téměř 1,000 XNUMX pastevnic (a jejich domácností) v Mongolsku.

Díky SFA budou pastevky proškoleny v tom, jak lépe vyjednávat o obchodech a kontraktech, zacházet s hotovostí, rozhodovat a zajistit vyšší ekonomickou návratnost pro své družstvo. Pobídky budou poskytovány pasteveckým družstvům, jejichž členy jsou ženy a jejichž rozhodovací struktura má alespoň jednu ženu, a těm, která rozvíjejí sociální záchranné sítě a nabízejí kolektivní podporu zranitelným rodinám vedeným ženami. Zvýšení ekonomické návratnosti ženských členů družstva bude dosaženo prostřednictvím programu třídění vláken, který pastevcům vytvoří příležitost prodávat vlákno vyšší kvality za prémiovou cenu, uvádí tisková zpráva J.Crew.
                                                                                                                                      Fibre2Fashion News Desk (GK) ”

Obrázky 1

Předchozí: Nevyplněno

Další: Nevyplněno