Všechny kategorie
EN

polární rouno dty (nakreslete strukturovanou přízi) nebo fdy (přízi s plným tahem)

Jsi tady : Domů>Produkt>Jaro / podzim>polární rouno dty (nakreslete strukturovanou přízi) nebo fdy (přízi s plným tahem)

100d 144f Draw Texturovaná příze nebo dty polární rouno

Místo původu:

Čína

Výrobce:

Upřímný

Certifikace:

GRS OEKO-TEX


DOTAZ
Popis

Přední strana látky má proces kreslení vlasů s žmolkováním. Zrna jsou načechraná a hustá a není snadné je zbavovat; Na opačné straně jsou vlasy řídké a symetrické, klky krátké, struktura organizace jasná a pružnost dobrá. Třepací se fleece kombinuje výhody měkkosti a tepla. V současné době je hlavní složkou třepaného vlněného vlákna polyesterové vlákno (polyester), které má výhody vysoké pevnosti, dobré pružnosti, dobré tepelné odolnosti, dobré odolnosti proti opotřebení, dobré odolnosti proti slunečnímu záření, korozní odolnosti, nízké hmotnosti, dobrého udržování tepla nebojí se rozpadu enzymu. Další vynikající výhodou je, že je snadné se o něj starat a lze jej umýt.
Kromě toho může být také smíchán s jinými látkami
Někdy lze na textilie použít nějaký speciální postup, jako je proces ražení a řezbářství, aby textil vypadal intenzivněji.

Obchodní podmínky produktu

Minimální objednávací množství:

1000kg

Balení Podrobnosti:

Víceúčelová plastová balicí taška a silná papírová tyč  

Dodací lhůta:

Třicet pět dní po zaplacení zálohy

Platební podmínky:

DP LC TT

Dodávka Schopnost:

Sto tisíc tun plus (obchodovatelné pro více)

Specifikace

100d 144f dty

Rychlý detail

FDY je zkratka plně tažené příze, DTY je zkratka tažené příze.
Jako typ pletací textilie se tkanina nejprve obarví, poté kartáčuje, myká, stříhá, třese peletami a dalšími složitými dokončovacími procesy.

Konkurenční výhoda

Jsme největším dodavatelem v regionu, máme kompletní dodavatelský řetězec s velkým množstvím továren na různé řemeslné procesy.

Aplikace

Oblečení (hadřík)

Kontaktujte nás